Discgolfi blogi

Need 5 nõuannet aitavad Sul valida discgolfiga alustamiseks sobilikud kettad!

Teame omast kogemusest, et esimeste discgolfi ketaste valimine võib olla paras väljakutse ja pahatihti soetatakse alustamiseks kettad mis ei vasta mänguoskustele. Proovime nende viie punktiga teha kettavaliku natuke lihtsamaks.

today
remove_red_eye 29517 views

MVP Photon

Photon on sarnaselt Wave’le nö hübriid driver. Ehk, et sobitub fairway driveri ja distantsi driveri vahele. Lennujoont sobiks kõige paremini kirjeldama väljend straight-stable. Profiililt on Photon küllaltki madal, mistõttu on seda väga mugav visata ka eestkäega.

today
remove_red_eye 4481 views

Tanel Viirmann Eesti Harrastajate Meistrivõistlustel Hiiumaal

16-18.07.2021 toimusid Hiiumaal Pühalepa ning Randmäe discgolfi parkides Eesti Harrastajate Meistrivõistlused discgolfis.

today
remove_red_eye 4014 views

MVP, Axiom ja Streamline discs plastikud

MVP, Axiom ja Streamline discs plastikute tüübid.

today
remove_red_eye 3476 views

MVP Relativity

Link postituseleRelativity on MVP kõige kiirem ja alastabiilsem draiver. Kuna tegemist on kiirus 14,5 kettaga, siis sellest tulenevalt on ketta serv (rim) küllaltki lai.

today
remove_red_eye 2256 views

Eestkäe-tagakäe avavisked putteritega Annikorus

MVP Neutron Entropy MVP Plasma Entropy Streamline Cosmic Neutron Stabilizer Axiom Eclipse Glow Envy

today
remove_red_eye 3642 views

MVP Wave

Kui eelmises postituses tutvusime MVP Entropy kettaga, siis seekord vaatame lähemalt MVP Wave pikamaa ketast ja milleks seda kasutada võiks.

today
remove_red_eye 3202 views

MVP Entropy

Võtame luubi alla MVP Entropy discgolfi ketta. Tegemist on ülestabiilse putteriga, mis on kindla hajumisega lennu lõpus.  Entropy on ka Team MVP staarmängija James Conradi kotis.

today
remove_red_eye 3306 views

Kaasahaarav täringumäng discgolfi rajale

Täringumäng millest juttu tuleb on DiscDice, mis on saanud juba palju tähelepanu paljudes discgolfi YouTube kanalites (Jomez, Margiti Discgolfikanal). Sellest tulenevalt on ka üldine populaarsus ja huvi hüppeliselt kasvanud nii Eestis kui välismaal.

today
remove_red_eye 2971 views

Las Vegas Challenge 2021

Äsja lõppes USAs aasta esimene suurem discgolfi võistlus. Ühtlasi oli tegu ka esimese ametliku PDGA võistlusega värkelt Team MVP'ga liitunud James Conradile. JC oli terve võistluse pildil ning kõik tema 4 ringi said ilusasti ka video peale. Viska pilt peale ja vaata millega James Conrad birdiesid võtab!

today
remove_red_eye 3705 views