Meist

Discgolfar.ee (Jugador OÜ) on 2014. aasta mai kuus loodud ettevõte. Meie põhitegevuseks on discgolfi ketaste ning varustuse müük (discgolfi kotid, discgolfi särgid jne), samuti teeme ka koolitusi ja aitame radade loomisel.

Discgolfar.ee tootevalik on väga mitmekesine. Meie tootevalikus on kõik maailma tuntumad discgolfi varustuse tootjad ning sekka ka vähem tuntud tootjaid Euroopast. 

Meie kaubavalikust leiab enda jaoks sobiva varustuse iga discgolfi huviline! Meie pakutav tootevalik täieneb pidevalt.

Discgolfar.ee on maaletoojaks sellistele kaubamärkidele nagu MVP Disc Sports, Axiom Discs, Kastaplast ja Viking Discs.

MVP ja Axiomi kettad on valmistatud kahest eritüüpi plastikust ning on toodetud USAs. Kergem plastik on ketta keskosas ja raskem plastik ketta servas, tekitades güroskoopilise efekti ja seeläbi pikendades ketta lendu. GYRO efektist saad lähemalt lugeda siit.

Kui MVP ketastel on serv musta värvi (neutron ja proton plastik) või valget värvi (pimedas helendav neutron eclipse plastik), siis Axiomi ketastel on servad erivärvides, tehes need discgolfi kettad väga hästi leitavateks.

Kastaplast on jõudsasti arenev Rootsi kettatootja. Kastaplast tähedab tõlkes viska plastikut. 

Viking Discs on 2017. aastal loodud Soome kettatooja. 

Meie pakutavate kaubamärkide ja toodete valik täieneb pidevalt. Kui Teil on küsimusi mõne toote kohta või soovite midagi muud discgolfi kohta teada saada, siis võtke meiega julgelt ühendust! Samuti saame abiks olla, kui soovite osta suuremas koguses tooteid (võistluste tarbeks, klubile jne).

Meie pakutavad kaubamärgid

Meeldivaid discgolfi elamusi!