Enim müüdud

Eripakkumised

Uus Treeningkeskuse 30 päeva kaart

Discgolfi treeningsaali 30 päeva pilet

998 toodet

20,00 €

Rohkem infot

Pileti saate kätte kohapealt Pikk 12, Tartu.

Discgolfar.ee treeningkeskuse discgolfi treeningsaal tagab kõik vajaliku discgolfi oskuste lihvimiseks. Ainult treenides saad sõbrast paremaks!

Püsivalt on treeningsaalis 5 discgolfi korvi puttimimiseks (maksimaalne viskekaugus 10-11m), lisaks tavapärastele korvidele on ka kitsama ülaosaga korve, et sundida end veel täpsemini korvi tabama. Niisama ajaviiteks ja väiksematele lastele on vähendatud mõõtmetega korvid ja kettad. Ürituste ja võistluste ajaks saab korve saali juurde lisada. Kokku on meil 2 kitsast korvi, 5 tavamõõtmetes korvi ja 9 mini korvi. Erinevate olukordade simuleerimiseks on olemas ka mitu takistust, mida saab liigutada ja kasutada vastavalt vajadusele.

Oleme mõelnud ka nende peale, kes tahavad viske tehnikat parandada. Selleks on meil saali võrguga eraldatud ala, kus saab turvaliselt maksimaalse pingutusega ketast visata. Võrgu taga on sensor, mis mõõdab viskekiirust. NB! Viskekiiruse mõõtmine tekitab hasarti! 

Samuti on olemas puhkenurk koos teleka, mängukonsooli, diivani, laua ja pinkidega. Riided saab panna riietusruumi, kus on olemas ka pesemisruumid.

KESKUSES ON KOHAPEAL OLEMAS TASUTA KASUTAMISEKS VAJALIK DISCGOLFI VARUSTUS!
NB! TREENINGALAL TOHIB VIIBIDA AINULT VAHETUSJALANÕUDES!

https://discgolfikeskus.ee/

Kommentaarid

Kirjutage oma ülevaade

Discgolfi treeningsaali 30 päeva pilet

Discgolfi treeningsaali 30 päeva pilet

Follow us on Facebook